בדיקה ואיתור נזילות : המשמעות וההשלכות השונות

בדיקה ואיתור נזילות

הדבר שהכי מפחיד את בעלי הדירות יותר היא המחשבה על נזקי מים בבית, ולכן חשוב לבצע בדיקה ואיתור נזילות.

הדבר המאתגר ביותר בצורך להתמודד עם נזקי מים הוא שישנם מקרים בהם הנזק יתרחש ללא ידיעתך ועד שאתה תקלוט בכלל מה קורה בבית שלך, אתה עלול לשלם עשרות אלפי שקלים – נזק עצום.

אחד הגורמים העיקריים אשר מובילים לנזקי מים בבית הוא צנרת לקויה.

רוב האנשים חושבים שזה קורה בעקבות ברז דולף או מבנה אחר. עם זאת, קיימים מקרים בהם הצנרת תיהרס בתוך הקירות ואז ניקלע למצב שיהיה כמעט בלתי אפשרי לזהות בעיות עד שיהיה מאוחר מדי. בהתאם לכך, יש לנו יכולת לבצע אף בדיקת צנרת ולוודא שהיא נמצאת במצב תקין

בדיקה ואיתור נזילות: מהם הגורמים המרכזיים לדליפות מים בתוך קיר הגורמים לנזילה?

ראשית, אחת הסיבות המרכזיות היא בעקבות צינורות אינסטלציה. הצינורות הללו נמצאים בתוך הקירות ומתחת לרצפות שלנו. מדוע אתם שואלים? אם חלילה ואנו נגלה שהצינור יתפוצץ או נוצר בו סדק קטן אנו עלולים לשלם על כך מחיר – המים ימשיכו לחלחל לתוך הדירה שלנו ואנו עלולים למצוא את עצמנו בתוך בור מים עמוק, שאיתו יהיה לנו קשה להתמודד. זו אחת הסיבות שברגע שהצינור מוסתר, אנו עשויים לשלם מחיר קטן יותר.

מה יכול להוביל לזליגת המים?

צנרת חלשה שאינה יכולה לעמוד במשקל הבטון ומתפוררת לאורך זמן, צינורות וצינורות ביוב למגורים שקופאים ומתפוצצים בעקבות טמפרטורות שנחשבות קיצוניות, בעיות שאנו יכולים לראות בבתי מגורים ישנים יכולים לבוא לידי ביטוי הוא קילוף צבע שמתחיל בקירות שלנו.

קילוף הצבע מתרחש כאשר הקיר בא במגע עם לחות אשר נמצאת בדירה באופן קבוע.

בדיקה ואיתור נזילות : מיהו בעל המקצוע המוסמך?

אנו בחברת הצלחה לבית, יודעים שכאשר אנו מזהים סימן ראשוני לנזילות בקיר אצלנו בדמות עובש או סימן אחר כמו צבע מתקלף בקירות, עלינו לקרוא לבעל מקצוע מוסמך על מנת שיאתר את מקור הבעיה ויטפל בה במהירות האפשרית על מנת שהנזילה לא תתפשט לכל רחבי הבית ותוביל לנזק כספי עצום יותר.

בעל המקצוע עובד בדרך כלל בחברות בדק בית אשר המומחיות שלהם באה לידי ביטוי באיתור נזילות בצורה מקצועית בעזרת מכשור חדשני טכנולוגי כמו מצלמות תרמיות, אשר מסייעות לבעל המקצוע לאתר את הליקויים בקלות יתר בקירות.

מחיר בדיקת איתור נזילות אינו חד משמעי והוא משתנה בהתאם לבעיה – סוג הנכס, גודל הנכס ובהתאם לציוד בו יצטרך להשתמש בעל המקצוע.

באמצעות בדיקה מקיפה ומקצועית תוכלו לחסוך נזק כלכלי עצום, כל עוד תזעיקו את בעל המקצוע המוסמך בזמן.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
דילוג לתוכן