מיקרוטופינג – פתרון חדשני ומרהיב לחידוש הריצוף שלכם

מיקרוטופינג

התפתחות הטכנולוגיה הביאה לשינויים רבים בעולם עיצוב הפנים והיא מאפשרת מגוון רחב של דרכים לחידוש מראה הבית בקלות רבה הרבה יותר מאשר פעם. אין כל ספק שאחד הדברים שהכי משפיעים על עיצוב הבית הוא הריצוף שלו.

בכל זאת, מדובר על משהו שנמצא בכל מקום בבית ולאן שלא הולכים נתקלים בו. ולכן, קל להבחין כי חידוש ושדרוג מראה הבית עובר דרך חידוש הריצוף או החלפתו.

אמנם, בעוד שהחלפת הריצוף בכל הבית הוא סיפור ארוך ומורכב הכולל לרוב היעדרות מהבית וזמן רב של עבודה, התקדמות הטכנולוגיה הביאה לפתרון חדש ומוצלח – ציפוי מיקרוטופינג לרצפה קיימת.

מהו בכלל ציפוי מיקרוטופינג?

הציפוי המכונה "ציפוי מיקרוטופינג" הוא בעצם תערובת של בטון פולימרי אשר אותה ניתן ליישם על גבי ריצוף קיים ולשדרג את מראה הבית בקלות מבלי צורך לשבור את הריצוף הקיים. הציפוי משמש כשכבת גמר אחרונה בעובי של 3-6 מ"מ, ויוצר שכבה אמינה וחזקה, ובעלת מראה טבעי ומהודר.

העובדה כי מדובר על חומר חזק ועמיד, מאפשרת לו להיות מתאים ליישום כמעט בכל מקום, והוא משמש כציפוי רצפה גם במשרדים, מפעלים, שטחי מסחר, מחסנים ועוד. 

למה כדאי להשתמש בציפוי באמצעות מיקרוטופינג?

לשימוש בציפוי מיקרוטופינג ישנם יתרונות רבים שבזכותם הוא הופך להיות פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות:

  • בראש ובראשונה היתרון הגדול של ציפוי המיקרוטופינג הוא האפשרות ליישום על ריצוף קיים אשר מאפשר חיסכון עצום בזמן ובבלגן הכרוך בשבירה ויישום של ריצוף חדש.
  • מיקרוטופינג לרצפה מעניק מראה מהודר וטבעי לכל מקום בו יישמו אותו, ומאפשר לשדרג כל חלל בקלות ובמהירות.
  • בזכות העובדה שמדובר על שימוש עם בטון מוחלק לרצפה, אפשר להיות רגועים שמדובר על חומר חזק שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות ולא ייסדק או יישבר גם כתוצאה מנפילה של דברים כבדים.

איך אני יכול לבצע ציפוי מיקרוטופינג בבית שלי?

היישום של ציפוי מיקרוטופינג הוא אולי לא מורכב יחסית להחלפת ריצוף בשיטה הישנה, אך בהחלט מדובר על עבודה הדורשת אנשי מקצוע אשר מחזיקים בניסיון המתאים עבור יישום של הציפוי בצורה הטובה ואסתטית ביותר, ולא משהו שניתן לבצע לבד בבית ללא ניסיון.

ולכן, אם אתם מתעניינים בנושא של החלקה וריצוף בטון אדריכלי עבור הבית או המשרד שלכם, כדאי שתכירו את חברת אומנות ובטון בע"מ אשר עוסקת בין היתר ביישום של שכבת מיקרוטופינג, והיא מחזיקה באנשי המקצוע מהשורה הראשונה בתחום אשר מבצעים את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
דילוג לתוכן