חברת בדק בית מומלצת בישראל

חברת בדק בית מומלצת בישראל

בהגיעכם לרכוש דירה, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר בדירה יש שנייה, מומלץ להזמין חברת בדק בית מומלצת בישראל ופועלת באזור שלכם שתבצע את הבדיקה של הנכס החדש שאתם עומדים לקנות.

בדיקת זו תוכלו לחסוך לכם כסף רב ולא מעט עוגמת נפש ותאפשר לכם להכיר היטב את מצב הנכס שאתם עומדים לקנות מבלי הצורך לרכוש חתול בשק.

למעשה, מדובר בפתרון נהדר שרבים פשוט אינו משתמשים בו כדי לחסוך את עלות הבדיקה הנחשבת לעלות צנועה, בטח ביחס לחיסכון הכלכלי שיהיה לכם לאחר מכן.

אז מהו בדק בית למעשה?

בדק בית הוא שירות אותו מבצע מהנדס או איש מקצוע מנוסה ובעל ידע עשיר בתחום התכנון והבנייה וכן הוסמך מקצועית להעניק שירותי בדק בית. חשוב שהמהנדס יהיה מהנדס רשום בישראל ומוכשר מקצועית לביצוע הבדיקה.

במהלך הבדיקה המהנדס בודק את הדירה מבפנים ומבחוץ וכן עושה שימוש במכשור שונה כדי לאתר תקלות שונות בתשתיות הדירה, גם כאלה שאינן נראות לעין. בין היתר יבדוק המהנדס את תשתיות החשמל, המים והגז בדירה.

הוא יבדוק גם את הקירות, הרצפה, התקרה, הכלים הסניטריים, המרצפות, דוד המים, לוח החשמל ועוד.

במידה ויש תקלה רצינית שעשויה לפגוע בערך הדירה או לעלות כסף בסכום סביר ומעלה לבעל הדירה החדשה הוא ימצא את התקלה הזו. גם תקלות קטנות יופיע בדו"ח בדק הבית שהוא צריך להנפיק עבורכם.

איך למצוא חברת בדק בית בישראל?

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל צורך ושירות של בדק בית של נכס באזור שלכם. מלבד השירותים שלנו תוכלו למצוא חברת בדק בית בגוגל, באינדקסים של אנשי מקצוע ועוד. כמובן שיש כמה פרמטרים חשובים לשים לב אליהם בבחירת חברת בדק הבית:

  • לוודא שהמהנדס שמגיע לבצע את הבדיקה הוא אכן מהנדס מורשה ורשום בישראל ולא מהנדס במדינה זרה. כמובן יותר גרוע אם לא יהיה לו תעודת מהנדס כלל.
  • ודאו שאתם מקבלים דו"ח מקצועי ומפורט עם סיום העבודה.
  • ודאו שהמהנדס מגיע לבדיקה עם כל המכשור הנדרש שבאמצעותו הוא יכול לבדוק את הגז, איתור נזילות מים, חשמל ועוד. אם הוא מגיע ללא מכשור זה הוא ככל הנראה עושה עבודה חאפרית, מעגל פינות, חוסך זמן, לא מקצועי וכל מה שמעניין אותו זה להספיק עוד לקוח היום בשביל ההכנסה שלו ולא כמה אתם תשלמו אחר כך על שיפוץ המבנה.
  • בדקו המלצות על חברת בדק הבית.
  • ודאו כמה זמן החברה הקיימת והיכן היא מספקת שירותים. לניסיון תפקיד חשוב בתחום זה.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
דילוג לתוכן