איכות הסביבה : מדוע חשוב לשמור על סביבה בטוחה?

איכות הסביבה

אחד הנושאים החשובים ביותר היום הוא איכות הסביבה. הנושא עולה אף שמדובר בכל מה שהולך מסביב לבית שלנו.

כך לדוגמא, קיימות אנטנות רבות אשר אלה יכולות להפריע לאיכות החיים שלנו ולגרום לנו לבעיות וסכנות רפואיות כאלה ואחרות.

לפני כל קניית דירה, יש לבצע בדק בית לדירה חדשה וגם חשוב מאוד לבחון את הסביבה – האם המיקום נמצא במקום ראוי, האם היא עונה לצרכים האישיים שלנו?

לאחר שנגבש החלטה אנו נרכוש את הדירה בשלב שלם ובטוח.

אז מה עלינו לבדוק ואיפה עלינו לברר את מצב הנכס וסביבתו טרם החלטנו לרכוש אותו?

איכות הסביבה בבתי מגורים : מה לעשות לפני רכישת דירה?

רכישת דירה מגיעה בדרך כלל לאחר שאנו בודקים את מצב הנכס, האם הוא מתאים עבורנו ועונה על כל הצרכים שלנו.

לעיתים, ישנם אנשים אשר לא בודקים בצורה מעמיקה את הנכס ומגלים לאחר מכן בעיות רבות, אשר היו יכולות להימנע רק אם הם היו מבצעים בדיקה מקיפה ואיכותית.

אחת הדרכים המרכזיות לברר את מצב הנכס והדירה הוא לגשת אל העירייה ולהוציא תוכניות שונות – אם מדובר בשכונה ישנה לבחון את כל המבנים השונים – האם אין חריגות בנייה כאלה ואחרות אשר יכולות להפריע לנו.

איכות הסביבה ובדיקת בדק בית : מדוע שווה לבצע?

אנו בחברה המתמחה בבדיקת מבנים, יודעים שרבים מאיתנו אשר מכירים את בדיקת בדק בית, מכירים את כל עניין התוכניות ההנדסיות, דו"ח הליקויים והיכולת שלנו לחסוך כסף רב בזכות הבדיקה. טוב לדעת שבדק בית אף מתייחס בצורה ישירה גם לאיכות הסביבה.

כך לדוגמא, אחת הבדיקות המרכזיות אשר מתבצעות במסגרת בדק הבית הוא בדיקת גז ראדון, שזהו גז מסוכן, ואנו ניחשף אליו ונשאף אותו, אנו עלולים להיות בסכנה עקב הגזים הרעילים השונים.

מומלץ מאוד לבצע בדיקת גז ראדון רגע לפני שאנו בכלל מחליטים להיכנס לדירה הפוטנציאלית שלנו. באמצעות בדיקה פשוטה במחיר סמלי נחסוך גם עלות כספית וגם מחיר נפשי לשנים הבאות.

למען איכות הסביבה: מי מבצע את בדק הבית?

את בדיקת בדק הבית מבצע מהנדס מומחה, אשר במסגרת ההתמחות שלו הוא עובר הכשרות מתאימות אף לנושא איכות הסיבה כפי שציינו קודם לכן.

חשוב מאוד לברר כי לבעל המקצוע הסמכות מתאימות וכי הוא מקצועי, ותיק בתחום.

איכות הסביבה: מחיר בדיקת בדק בית

לכל בדיקות בדק הבית, קיים מחיר שונה לבדיקה בהתאם לבעל המקצוע, הניסיון שלו בתחום, הכלים שהוא משתמש בהם, סוג הנכס וגודל הדירה. בנוסף לכך, קיים שוני בעלויות הבדיקה כאשר מדובר במהנדס מומחה שמועסק אצל חברה מקצועית. עם זאת, לעיתים המקצועיות עולה על המחיר ולכן הדבר היחידי שצריך להוות בשבילכם שיקול דעת – הוא שמירה על איכות הסביבה ודירה נקייה מגזים רעילים אשר יכולים לסכן את הבריאות שלנו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
דילוג לתוכן